פארם וטיפוח אורגני באתר "כרמלה":   לראשונה ישווקו מוצרי חברת אורגניקזון ב"כרמלה":  שירות משלוחי ירקות, פירות ומוצרי מעדניה – עד הבית 

0
301
צילום יחצ כרמלה

חברת  Organic Zone (אורגניקזון), המתמחה בייבוא ושיווק מותגים בינלאומיים אורגניים, תיכנס לראשונה עם מותגי החברה לאתר האון ליין "כרמלה" שירות המשלוחים משוק הכרמל. 

מדובר בשיתוף פעולה אסטרטגי במסגרתו אתר כרמלה תשווק לראשונה את מותגי Organic Zone בקטגוריה ייעודית וחדשה שתיפתח באתר, העונה לשם פארם וטיפוח אורגני. לצד ירקות ופירות טריים, מוצרי מזון אורגניים, ודליקטסים, ישווקו לראשונה גם קטגריות כמו:  מוצרי טיפוח, קוסמטיקה, מוצרי שיער, הגיינת הפה מוצרי היגיינה נשית.  

בשלב הראשון ישווקו מוצרי פארם וטיפוח של המותגים האורגניים: המותג Cottony, ecoLove ומוצרי המותג Humble Brush. 

צילום דן לב

לדבריי נאור חסיד – מנכ"ל כרמלה:  "בעקבות דרישה הולכת וגוברת של קהל הלקוחות להרחבת סל מוצרי הנון פוד האורגניים, שמחים לשלב את מותגי אורגניקזון בקטגוריה ייעודית וחדשה באתר. אנו בטוחים ששיתוף פעולה זה הוא יריית הפתיחה להרחבת הפעילות המשותפת". 

לדברי שרונה רומנו לזרמנכ"ל חברת אורגניקזון: "כניסת מותגי אורגניקזון לכרמלה, היא טבעית, כחלק מצמיחת קטגוריית המוצרים האורגניים בישראל, בשנים האחרונות. בחרנו בקפידה את תמהיל המוצרים בשלב הראשון,  ובטוחים שנמשיך ונרחיב פעילות זו עם מותגים נוספים". 

כרמלה, שירות המשלוחים של ירקות ופירות ומוצרי מעדנייה משוק הכרמל. בכרמלה חיים את השוק, את מה שבעונה, מירקות ופירות טריים ומיוחדים, דרך מוצרים אורגניים, ללא גלוטן, גבינות, בשר, תחליפים טבעוניים ועד לחמים ומאפים מה Bakery, יינות ועוד המון חומרי גלם איכותיים. את כל אלה מלקטים ומביאים עד פתח הבית.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here