ניתוחי הגדלת חזה – כל מה שאתם צריכים לדעת

0
687
ניתוחי הגדלת חזה - כל מה שאתם צריכים לדעת
קרדיט freepik

אחד מהניתוחים האסתטיים הפופולריים ביותר הוא ניתוח הגדלת חזה. ניתוח זה מסייע בעיצוב והגדלת של אזור החזה של האישה ומעניק לה תחושת ביטחון גדולה יותר, מראה שופע יותר באזור החזה ותחושה כללית טובה יותר. לאורך השנים פותחו שיטות שונות ההופכות את הניתוח לקל ופשוט יותר ולהעניק לחזה מראה טבעי, רך ונעים יותר. עבור נשים רבות מדובר בפתרון האידיאלי וכמובן אלה מעידות על שבעות רצון בסבירות גבוהה מאוד לאחר הניתוח.

סוגים שונים של שתלים:

  • שתל סיליקון – השתלים הפופולריים ביותר אלו שתלים במילוי ג'ל סיליקון. היתרון העיקרי שלהם הוא שאם הם נקרעים הם לא נוזלים ומתפזרים במידה והמעטפת נקרעת.
  • שתל פוליאורטן – מבפנים ג'ל סיליקון והמעטפת החיצונית מפוליאורטן. מצד אחד מעניקים מראה טבעי לשד ומקטינים סיכוי להיווצרות של קופסית ומצמד שני עשויים להידבק אל רקמת השד ולייצר בליטה לא רצויה.
  • שתל אנטומי – שתל בצורה של טיפה שמצד אחד מעניק מראה טבעי יותר לחזה ומצד שני עשוי להסתובב ולעוות מעט את צורתו הטבעית של השד.
  • שתל עגול – היתרון המיוחד של שתל זה הוא שגם כשהוא מסתובב הוא אינו מעוות את צורת השד והוא גם זול יותר מהשתל האנטומי.

היכן מחדירים את השתלים?

ניתוחי הגדלת חזה אינם מסובכים בדרך כלל אולם מידת הסיבוך בעבודה תלויה במידה רבה במקום בו הלקוח בוחר להחדיר דרכו את השתל. כידוע החיתוך שצריך לבצע כדי להחדיר דרכו את השתל ישאיר צלקת ולכן כדי למזער נזקים אפשריים יש המעדיפות לבצע את ההשתלה למשל דרך בית השחי. מצד אחד הצלקת נמצאת במקום שאינו בולט לעין ומצד שני בשל המרחק מהשד עשויים להיות סיבוכים שעשויים לדרוש בחיתוכים נוספים ועל כן צלקות נוספות. אפשרות נוספת היא להכניס את השתל בקפל שמתחת לשד. זו גם השיטה הנפוצה ביותר. הניתוח יכול לעבור במהירות וללא סיבוכים בשל מיקום החתך. הצלקת תיראה לעין רק בשכיבה על הגב וללא חולצה. אפשרות פוטנציאלית נוספת שנשים רבות בוחרות בה היא לבצע את החתך סביב עטרת הפטמה. כך הצלקת משתלבת לאורך הזמן עם העטרה ואינה נראית לעין או כמעט לא נראית לעין.

הליך ההחלמה וסיבוכים אפשריים:

ישנם מגוון אפשרויות לסיבוכים או תופעות לוואי לאחר ניתוח הגדלת חזה. בין היתרים זיהומים, כאבים, צלקת בולטת יותר או אפילו אובדן חלקי באזור הניתוח.

מהי העלות של ניתוחי הגדלת חזה?

עלות הניתוח תנוע בדרך כלל בין 15 ל-20 אלף שקלים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here