מכון אורטופדי וכיצד הוא עוזר לנו?

0
400
מכון אורטופדי וכיצד הוא עוזר לנו?
קרדיט freepik

בחיים המודרניים לא כל מה שנכון לאורח החיים שלנו נכון גם לגוף. מבנה הגוף שלנו דורש הרבה יותר תמיכה מאשר אנחנו מספקים לו כשאנחנו הולכים, רצים, מתעמלים ועובדים עבודות פיזיות. גם הישיבה הממושכת במשך שעות אינה מועילה וכך אנחנו מוצאים את עצמנו עם כאבי גב ושלד שונים בגלל ההתנהלות שלנו. יציבה לא נכונה, ישיבה מנוונת, חבטות של השלד על קרקע ללא תמיכה וריכוך מתאים בסוליות, הפעלת לחץ על המפרקים וביצוע לא נכון של פעולות, כל אלה פוגעים בבריאות ומשבשים את שגרת חיינו.

מה חשוב לדעת על כפות הרגליים?

כפות הרגליים הן נקודת המגע של הגוף עם הקרקע וכל משקל הגוף מונח עליהן. מלבד היציבה שחייבת להיות מאוזנת ונכונה הגוף גם מונע על ידי כיפוף כף הרגל, קימורה והנחתה על הקרקע בכל צעד. המבנה שלה מיועד אמנם לעשות את כל הפעולות האלה בצורה נכונה אולם החיים שלנו עמוסי פעילות שמכבידה על המשימה שלהן. כאשר מעורב גם משקל יתר וכאשר לא נועלים נעליים אורטופדיות שתומכות בכף הרגל, זה מקשה על הרגליים לעשות את העבודה מבלי להיפגע. התוצאה היא כאבים ועיוותי מנח בכל הגוף וחוסר נוחות הולך ומתגבר. זה יכול להתחיל מכאבים בכפות הרגליים ועד כאבי ברכיים ומפרקים ולחץ על עמוד השדרה.

איך אפשר לעזור לגוף?

יש כמה אמצעים רפואיים שמקלים על אי הנוחות והופכים את כל הפעילות לנכונה יותר לגוף בעזרת מדרסים אורטופדיים, חגורות גב ושאר עזרים רפואיים שמתקנים בעיות. כשמתאימים עזרים כאלה לגוף זו הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם בריאות ונוחות בכל צעד ובכל פעולה ובכך גם לשפר את איכות החיים שלכם. מירב מכונים אורטופדיים מתמחה בהכנת מדרסים בהתאמה אישית, מה שמבטיח את היעילות שלהם בכל צעד ובכל נעל.

מהם מדרסים בהתאמה אישית?

מדובר במדרסים שמכינים מחומרים מתקדמים ועמידים ואל במדרסים הגנריים והסטנדרטיים שמוצאים בצורה מסחרית. מדרסים אלה נוצרים לפי טביעת הרגל שלכם כך שהם תואמים על שקע וכל קימור ותומכים בזאת בעצמות כף הרגל ובקרסוליים. כשמשקל הגוף נח עליהם וכפות הרגליים שלנו מניעות אותנו אנחנו זוכים לקבל שכבת בידוד מגוננת בין הגוף לבין הקרקע הקשה. בכך, אנחנו יכולים לרכך את עוצמת החבטה ומקבלים בסיס טוב יותר לעמידה וליציבה. אין צורך להתעוות יותר, להתכופף כדי למצוא תנוחה שלא תכביד על כפות הרגליים ועל המפרקים, ובכך המדרסים משפרים גם את מצב כפות הרגליים וגם את מצב השלד שיש לו כעת בסיס איתן יותר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here