מטפלים יסודי בהתמכרות

0
197
טיפול בהתמכרויות

הדבר החשוב ביותר בטיפול בהתמכרות לאלכוהול הוא לזהות את ההתמכרות לאלכוהול בזמן. התמכרות לאלכוהול הינה דבר נפוץ בקרב ההתמכרויות ואחת מהתמכרויות שהכי קשה לזהות אותן ולהיגמל מהן. כמו כן טיפול בהתמכרות לאלכוהול הוא תהליך ארוך ותהליך שעובד על נפשו של המטופל ועל הרגליו. לרוב התמכרות לאלכוהול נובעת מבריחה מהמציאות של האדם ומבריחה ממחשבות ומתחושות שהאדם אינו מסוגל להתמודד איתן כעת. חשוב שאנשים הקרובים למתמכר יפנו לקבלת טיפול הולם למטופל ויעצרו את בעיית ההתמכרות בזמן שכן שהמטופל לא יהיה במצב של חיים ומוות, קבוצת MY GROUP מנוסה בתחום ההתמכרויות והיא עם ניסיון של מעל 15 שנה בתחום ההתמכרויות, התוכנית שלהם לא רק כוללת גמילה אלא הכנה למציאות חדשה ולשיקום אמיתי ואותנטי, הצוות של MY GROUP  מקצועי ומומחה בתחום הטיפול ויעניק עבור המטופלים את המענה הטוב ביותר עבורם.

תהליך שדורש סבלנות

טיפול בהתמכרויות הוא לא תהליך פשוט שכן הוא דורש סבלנות רבה מצד המטופל, התמדה וכוח סיבולת רב בפיתויים השונים. הטיפול מורכב מכמה שלבים והוא מונה צוות מומחים שיעמוד לצד המטופל לכל אורך התהליך וילווה אותו באופן צמוד וקפדני. חשוב לציין שטיפול בהתמכרויות הוא תהליך ארוך ובנוסף לכך הוא תהליך שמונע התמכרויות נוספות כגון התמכרות לפלאפון וכו'. הטיפול הוא טיפול שמלווה בשיטות טיפול שונות המתאימות במיוחד לסוג הטיפול הנדרש ולמטופל עצמו, הטיפול אמנם לא זול אך הוא מצליח ב98 אחוז מהמקרים.

מלווים אותך להצלחה

אחד מהדברים הכי ממכרים ובעצם הכי נפוצים במכוני הגמילה זה ההתמכרות לסמים, סמים בין אם הם קלים או קשים ההתמכרות אליהם היא אבסולוטית והיא ללא גבולות. טיפול בהתמכרות לסמים משתנה בהתאם לסם עצמו שאותו מטופל השתמש בו ובהתאם לאופיו של המטופל וזמן השימוש בו. הטיפול מלווה באנשי צוות חם מטעם MY GROUP שילוו את המתמכרים לכל אורך הטיפול ויעניקו למטופלים מרחב בטוח וחופשי להביע את אשר על ליבם. טיפול בהתמכרות לסמים או לכל דבר אחר מתעסקת לא רק בהתמכרות עצמה אלא גם בסיבה שלשמה הם התמכרו, לפרטים נוספים צרו קשר במספר: 050-4999876.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here