מגוון פתרונות דנטאליים במרפאה הטובה ביותר במרכז הארץ

0
54
הקצעת שורשים
Credit: Pixabay.com

השיניים שלנו חשובות מאוד, לא רק לדיבור ולאכילה, אלא גם לשמירה על החוזק והמבנה של עצם הלסת וחלל הפה שלנו. זו הסיבה שבכל מקום שזה אפשרי, רופא השיניים שלכם ימליץ על שיקום שיניים על פני עקירת שיניים. במקרה הנדיר שבו שן סבלה מנזק רב עקב פציעה או עששת, יש בעיות של צפיפות יתר או בעיה אחרת שלא ניתן לפתור ביעילות באמצעות הליכי שיקום, רופא השיניים שלך עשוי להמליץ ​​על עקירה. הוא עשוי גם להמליץ ​​על מיצוי אם זה כדאי יותר מבחינה כלכלית עבורכם מאשר הליכי שיקום אחרים שיכולים להיות יקרים בהרבה.

הקצעת שורשים

הקצעת שורשים הינה פעולה בה אנו מבצעים תהליך ניקוי יסודי למספר שורשים של מספר שיניים בחלל הפה.

פלטות שקופות

פלטות שקופות הן בעצן מגשים שקופים העשויים מחומר מיוחד, המשמש ליישור שיניים ממש כמו פלטה רגילה. הם משתמשים בכוח עדין וקבוע כדי להזיז את השיניים במצב הנדרש, מבלי לעבור את כאב הראש הנלווה לפלטות שכוללות חוטי מתכת וסוגריים. הם מותאמים אישית לכל מטופל באמצעות סריקה דיגיטלית. ומותאמים באופן מושלם למבנה הפה שלכם ולתהליך יישור השיניים שאת מעוניינים לבצע.

שתלים דנטליים מחיר

שתלים דנטליים הינם עזרים כירורגים המשמשים אותנו בתחום רפואת השיניים. אשר מטרתן לקבע את השיניים ומבנה הלסת להשתלת שן תותבת או כתר. המחירים של שתלים דנטאליים נעים ממאות שקלים לשתל ועד אלפי או עשרות אלפי שקלים.
שתלים דנטליים מחיר:
– שתל רגיל – מאות שקלים בודדים
– שתל מותאם אישית ביציקה מיוחדת – כמעט אלף שקלים
– שתל ארוך טווח – אלפי שקלים

המרכז הרב תחומי לרפואת שיניים בהנהלת ד”ר קלריסה ברמת גן

מרפאת השיניים של דוקטור קלריסה ברמת גן, היא הכתובת שלכם, אם גם אתם סובלים מבעיות דנטאליות כלשהם. במרפאה שלנו ברמת גן תוכלו למצוא את הפתרונות לכל הבעיות הקשורות לבריאות הפה והשיניים שלכם, תחת קורת גג אחת. בהשגחתה של האחת והיחידה דוקטור קלריסה, רופאה מומחית לעקירות שיניים, פלטות שקופות, הקצעת שורשים, טיפול שורש, השתלת שתלים דנטאליים ועוד.
רק במרפאה שלנו תוכלו למצוא את הרמה הטובה ביותר, בשילוב המחיר המשתלם ביותר בתחום רפואת השיניים. המרפאה שלנו דוגלת בעבודה למען הפציינטים שלנו, לצד מצוינות ומקצועיות, בליווי תודעת שירות ואדיבות ללא עוררין. כל זאת ועוד במרפאה החדשנית והיוקרתית ביותר ברמת גן. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר במהרה, לקביעת תור או לשיחת ייעוץ למספר 03-5740484. או במקרי חירום לפנות למספר בטלפון הנייד: 0528561122.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here