להיות כמו כולם

להיות כמו כולם
קרדיט תמונה FREEPIK

טיפולים נפשיים הם טיפולים שיכול לעבור כל אחד מאתנו אבל יש מטופלים שלהם קשה עם זה במיוחד משום שההפרעה שלהם היא יותר ממצוקה זמנית, או משבר נפשי שעלול לקרות לכל אחד. להם, הפרעה נפשית או תסמונת כלשהי יכולות להיות מה שמכשיל אותם משיקום והשתלבות מלאה בקהילה וחיים נורמטיביים. הם מקבלים טיפול תרופתי או טיפול נפשי אחר אבל מה שחסר להם בדרך כלל הוא שיקום בקהילה, לאחר שקיבלו מספיק כלים וייעוץ פסיכוסוציאלי שעוזר להם להתמודד עם השגרה. להם נחוץ שילוב ואיזון נוספים שאפשר לקבל רק מיועצים ומצוות טיפולי מקצועי שמתמחה בכך, ואת זה אפשר לקבל רק במסגרות שמתייחסות גם להיבטים השיקומיים החיוניים האלה. בבית סניטי – רוח ים מתמחים בשילוב כזה לאחר מתן טיפולים או במקביל אליהם, כדי לעזור לאנשים כאלה למצוא את מקומם מחדש ולהרגיש רצויים.

מגוון הטיפולים כמגוון התסמונות

היום מוכרות עוד ועוד תסמונות שלא היו מוכרות בעבר ומחייבות התייחסות אחרת לא רק של אנשי המקצועות הטיפוליים אלא גם של החברה. יש הרבה יותר אנשים שמאובחנים עם הפרעות שונות שיכולים להשתלב בכל חברה מבלי להיות מתויגים ומבלי ללכת לאיבוד כשהם מקבלים ייעוץ נכון והדרכה כיצד לעשות זאת. להם מיועדות מסגרות מאזנות שמעניקות להם גם טיפול נפשי במגוון התופעות, כמו טיפול בהפרעת אישיות או בחרדות, וגם את הייעוץ המקצועי שעוזר להם להתמודד עם הדרישות החברתיות להשתלב נכון. הם בוודאי זקוקים גם להכוונה תעסוקתית, משפטית, משפחתית ופיננסית כדי להשתקם בצורה הטובה ביותר למרות הקשיים הרגשיים שלהם.

דיכאון הוא תופעה חברתית

היום אנחנו מכירים טוב יותר גם בעיות רגשיות שהפכו למכה חברתית בגלל קשיים שונים שהמציאות מזמנת לכולם בכל מקום, וכך אנחנו גם נתקלים יותר בתופעות כמו דיכאון וחרדות שונות. זה כבר לא נדיר לראות אנשים מודים במפורש שהם מקבלים טיפול בגלל הקשיים שלהם להתמודד עם הלחצים שהחיים המודרניים ממיטים על כולם והם זקוקים לא רק לטיפול נפשי אלא גם לייעוץ ולאיזון בין הזמן שבו הם מטופלים לבין המציאות בחוץ. בבית סניטי – רוח ים מקבלים לא רק טיפולים כמו טיפול בדיכאון עמוק, בטראומות ובחרדות, אלא גם מעטפת תמיכה שמיועדת לשילוב שנחוץ לאנשים אלה גם לאחר מכן, בחברה שבה הם חיים, כדי להקל על דיכאון וסטרס שנובעים מהחיים עצמם.

כתבות נוספות שיוכלו לעניין אתכם
אורח חיים בריא – מתחיל בשמירה על תזונה בריאה
לא משנה באיזה שלב בחיים אתם נמצאים, אם אתם מרגישים...
כך תשמרו על העיניים שלכם/ אופטיק אילן
אנו מאמצים רבות את עינינו במהלך היום, לעיתים מבלי לשים...
חשיפה לפיצוצים ואזעקות מגבירה את הסיכון לטנטון
אחת הסיבות להופעת טנטון היא חשיפה לרעש עוצמתי, כמו שאנו...
השתלות שיער הדור הבא
אנשים רבים שסובלים מבעיות של נשירת שיער יודעים לומר: זה...
איך מזהים חור בשן?
חור בשן אף פעם זה לא דבר נעים, אך מדובר...
טיפול במחלות נפשיות
להתמודד עם הפרעה או עם מחלה נפשית זה מאוד מורכב....
טיפולים ייחודיים ומדהימים בפנים
עייפות היא דבר ידוע אשר פוגש את כולנו, כמו כן...
הפלה טבעית - סוגים ותסמינים אופייניים
הפלה טבעית נחשבת לאובדן של העובר לפני שבוע 20 להריון....
קורס פדיקור רפואי מחיר משתלם
יצא לך לשמוע על הרבה קולגות שכבר עשו קורס פדיקור...
איך פצעים בטוסיק פוגעים לך באיכות החיים?
אף פעם לא נעים להתמודד עם אקנה, הוא משבש את...
דילוג לתוכן