כללית נבחרה כמותג המוביל מבין קופות החולים

0
18
צילום: דוברות כללית

מדי שנה מתפרסם מדד המותגים המוביל של העיתון הכלכלי גלובס המשקף את רשימת המותגים האהובים והאמינים ביותר על הציבור בישראל, מותגים שהציבור מעריך וסומך עליהם. מהמדד עולה כי גם השנה כללית שומרת על מעמדה כקופת החולים המובילה, והיא היחידה שהתברגה לרשימת 100 המותגים המובילים בישראל.

אלי כהן, מ"מ מנכ"ל הכללית בהתייחסו להישג "הדירוג של כללית במדד מהווה ביטוי לאמון הרב שהציבור הישראלי רוחש לאיכות הטיפול הרפואי וטיב השירות שכללית מעניקה ל-4.8 מיליון לקוחותיה. הציבור מוקיר את הטיפול והשירותים שאנו מעניקים בתחום הקורונה לצד פיתוח וקידום שירותים דיגיטליים חדשניים ויכולות מחקר".

צילום: דוברות כללית

מדד המותגים של גלובס מבוסס על סדרת סקרים שנערכו בין החודשים מאי-יוני 2022 בקרב מדגם ארצי מייצג של 500 נשאלים מעל גיל 18. בסקרים שביצעה חברת הגל החדש נבדקו השאלות מיהם המותגים המוערכים ביותר בעיני הנשאלים ועל אילו מותגים הם הכי סומכים.

"הדירוג מלמד כי הציבור הישראלי מעריך ומוקיר את העבודה המקצועית והמסורה של אנשי הצוות בשעות משבר בריאות וגם בשעות שגרה. זו עדות לאמון הלקוחות שמעריכים את המסירות והמהפך ש'כללית' מובילה בתחומי הטיפול הרפואי, השירות והחדשנות" סיכם ד"ר מרדכי דיין, מנהל מחוז צפון בכללית.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here