טיפול נפשי ממוקד – ילדים ומבוגרים

0
132
טיפול בחרדה אצל ילדים
Credit: Pixabay.com

במרכז טיפול פרטי ניתן לטפל במגוון רחב של מצבים נפשיים, טראומות וחרדות. המרכז מציע קשת של מטפלים וצוות מקצועי, תחת ניהול רפואי של פסיכיאטריים מנוסים ומוסמכים. בין אם מדובר על חרדה, דיכאון, לחץ נפשי או תסמונות שונות – חשוב לדעת שניתן לטפל ולהגיע להישגים יפים ומשמעותיים עבור המטופל.

טיפול עבור ילדים

ילדים, כמו מבוגרים, סובלים ממצבים נפשיים שונים הדורשים טיפול ממוקד ומקצועי, כמו למשל טיפול בחרדה אצל ילדים. חרדה מופיעה הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים וניתן בהחלט לטפל בה ולחולל שיפור משמעותי במצבו הנפשי של המטופל ובהופעת התסמינים.

טיפול עבור מבוגרים

אצל מבוגרים נדרש לטפל במצבים נפשיים שונים כמו למשל טיפול עבור פגועי נפש, עבור מי שסובלים מחרדה ודיכאון, כמו גם תכניות טיפול במצבי פוסט טראומה. טיפול בפוסט טראומה emdr מאפשר למי שחוו אירועים טראומתיים בעבר לחולל שינוי מהפכני בחייהם ובמצבם הנפשי באמצעות טכניקה מוכחת של גירוי העיניים והשפעה על שתי האונות במוח. קיימים מגוון של טיפולים עבור מבוגרים כמו למשל טיפול בהפרעת אישיות, בחרדה חברתית, בהפרעה דו קוטבית ועוד. מסגרת הטיפול הינה בהתאמה אישית והיא מבוססת על אבחון מקדים על ידי פסיכיאטר מומחה, ומהלך טיפולי שלם ומכיל של צוות מקצועי ומנוסה רפואי ופרא-רפואי.

כיצד מתחילים את הטיפול?

בין אם מדובר על התחלת טיפול לצורך טיפול בפוסט טראומה emdr או לצורך טיפול בחרדה אצל ילדים למשל, ניתן לפנות בקלות באופן טלפוני למרכז טיפול פרטי, ולקבל את כל המענה הדרוש באופן מידי ומקצועי.

כמה זמן יימשך הטיפול?

תכנית הטיפול הינה בהתאמה אישית, וקשה לשים את האצבע על משך הזמן של כל תכנית טיפול בפני עצמה. יש תכניות טיפול ממוקדות שנמשכות לפרקי זמן קצרים, ויש תכניות טיפול מורכבות יותר המשלבות כמה אספקטים טיפוליים ונדרשת תקופת זמן יחסית ארוכה על מנת להגיע להישגים יציבים ונאים. לעתים חלים שינויים בתוכנית הטיפול בהתאם להתקדמות בפועל ולמצבו של המטופל וצרכיו, ולכן התוכנית יכולה להתקצר או להתארך – בהתאם לנסיבות. ישנם מקרים שבהם אחרי סיום התוכנית הטיפולית מתקיימת תכנית המשך בתדירות נמוכה יותר, על מנת לשמר את הדברים ולבצע מעקב.

המטרה העליונה הינה איזון גוף נפש והטבה עם מצבו הנפשי-מנטלי של המטופל, על מנת שינהל אורח חיים בריא ומאוזן. פנו עוד היום לרוח ים בית מאזן עבור מי שיקר לליבכם – לקבלת פרטים ראשוניים ותיאום אבחון עבורו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here