חומצה היאלורונית הסוד של הסלבס לעור צעיר ובריא

0
216
חומצה היאלורונית הסוד של הסלבס לעור צעיר ובריא
קרדיט pixabay

חומצה היאלורונית הינה חומר אשר הגוף האנושי מייצר אותו באופן טבעי. החשיבות של החומר הזה נוגעת הן לממד האסתטי – שזה אומר שיפור המראה של העור, והן לממד הבריאותי, הנוגע לשיפור התפקוד של חלקים שונים בגוף. דוגמה טובה לכך היא שימוש בחומר הזה לשיפור התפקוד אצל מי שסובלים מבעיות ברכיים. הפקת החומצה ההיאלרונית  התבססה עד לא מכבר על מקורות טבעיים – בראש וראשונה מכרבולות של תרנגולות. נכון להיום מפיקים יצרנים רבים את החומצה שלא ממקור חי, מה שמפחית את הקשיים בקליטת החומר שמתעוררים מעת לעת אצל מטופלים. בשורות להלן נביא הסבר קצר על השימוש בחומצה המעניינת הזאת בעולם הביוטי – מילוי קמטים, עיבוי שפתיים והצערת עור.

חומצה היאלורונית בעולם הביוטי ובטיפולים קוסמטיים

חומצה היאלורונית מהווה נכון להיום מרכיב משמעותי בעולם הטיפוח והיופי. מחקרים הוכיחו זה מכבר את הקשר בין מחסור בחומצה ההיאלרונית לבין הופעת קמטים בעור. כמו כן, קיים קשר הדוק בין המחסור כאמור לבין בעיות מפרקים, בדגש על בעיות ברכיים. יחד עם זאת, הוכח גם כי שימוש בחומר האיכותי הזה עשוי למתן את הליך ההתקמטות של העור ואפילו לעצור אותו. בנוסף, החומצה כאמור יכולה, בשימוש נכון, למנוע בעיות מפרקים או למתן את ההשפעה שלהן. ידוענים רבים גילו את החומצה ההיאלרונית זה מכבר, והגיע הזמן שכולם יכירו אותה.

חומצה היאלורונית למילוי קמטים

אחד השימושים הבולטים ביותר של חומצה היאלורונית הינו טיפוח העור ומילוי קמטים הזרקה של החומר האיכותי הזה אל תוך הקמטים מסייעת להחזיר את העור למצב הקודם שלו ולהחליק אותו. כיוון שהליך ההפקה של החומצה ההיאלרונית איננו מתבסס עוד על הפקת החומר מהחי, קיימת האפשרות לייצר את החומר במגוון רחב של מרקמים וברמות שונות של צמיגות. באופן הזה אפשר לטפל במגוון רחב של בעיות, כבר בשלבים המוקדמים של היווצרות הקמטים בעור.

חומצה היאלורונית לעיבוי שפתיים והצערת עור

אחד השימושים החדשניים בחומצה ההיאלרונית הינו האפשרות לעבות באמצעותה את השפתיים. זאת, כמובן, נוסף על הצערת העור שכבר הוזכרה לעיל. בזכות האפשרות לייצר חומצה היאלורונית במגוון מרקמים וצמיגויות ניתן להשתמש בה גם למטרות שמלכתחילה לא היו אפשריות. עיבוי שפתיים הוא אחת המטרות הללו. העיבוי אפשרי במקרה שבו הצורה או העובי של השפתיים משתנה בעקבות הגיל. בנוסף, עיבוי שפתיים יזום הוא גם אפשרי, ומתבצע על ידי מי שמעוניינים לשפר את המראה הכללי של הפנים. כיוון שהחומצה ההיאלרונית מסייעת למתיחת עור, היא מהווה מרכיב מרכזי במגוון רחב של טיפולים להצערה של העור. הצערת העור מושגת באמצעות שימוש בחומרים קוסמטיים המכילים חומצה היאלורונית או בהזרקה טיפתית של החומצה הזאת לעור. אם יש לך עניין לבצע טיפולים קוסמטיים יעילים להצערת עור, עיבוי שפתיים או לחיים ומילוי קמטים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת והמומחים שלנו יסייעו לך להשיג את המטרה במלואה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here