הכנה לקראת ניתוח חזה

0
1207
הכנה לקראת ניתוח חזה
קרדיט medshape.co.il

אם את מתכננת לבצע ניתוח חזה מכל סוג שהוא בתקופה הקרובה (הרמת חזה, הקטנה חזה, הגדלת חזה, ועוד), מומלץ ורצוי שתתכונני מבחינה בריאותית, לוגיסטית, וכן נפשית, טרם הניתוח. בכתבה זו נדריך כיצד יש להתכונן טרם הכניסה לחדר הניתוחים כאשר אנו מתכננות לבצע הליך קוסמטי רפואי בחזה.

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים מעוניינות ומבצעות ניתוח קוסמטי של ניתוחי חזה, בין אם מדובר בבחורה צעירה אשר מעוניינת להגדיל את החזה שלה, אישה לאחר לידות המעוניינת להרים את החזה, בחורה אשר מעניינת לבצע הקטנת חזה ועוד. אך אף על פי שניתוחי חזה (הרמת חזה, הגדלת חזה, הקטנת חזה, ועוד) הינם ניתוחים קוסמטיים (לעיתים גם בריאותיים) נפוצים ופופולאריים מאוד, עדיין מדובר בניתוח והליך רפואי לכל דבר ועניין. על כן חשוב מאוד כי כל בחורה או האישה אשר עתידה לבצע הליך קוסמטי שמבצוע על ידי הליך רפואי, תתכונן ותכין את עצמה לקראת הניתוח. בכתבה זו נפרט כיצד יש להיערך לפני ניתוחי החזה השונים. 

כיצד יש להיערך לפני ניתוח חזה? 

הפסיקו לעשן לפחות 21 יום טרם תחילת הניתוח ו21 ימים אחרי הניתוח– טרם הכניסה לחדר הניתוחים, חשוב מאוד להפסיק לעשן לפחות 21 ימים לפי הניתוח, וכן 21 ימים אחריו. הסיבה בגינה חשוב להפסיק את העישון נובעת מהחיוניות של אספקת דם לרקמות המחלימות. כאשר נשים אינן מפסיקות לעשן טרם תחילת הניתוח הן גורמות לכך שכלי הדם מתכווצים, ואספקת הדם יורדת כתגובת הגוף לניקוטין. חשוב להדגיש ולציין כי אספקת דם עשירה תבטיח ריפוי תקין ואיכותי, וכן תשפיע ישירות על תוצאות הניתוח בהיבט האסתטי. 

שמירה על היגיינה מוגברת טרם תחילת הניתוח- טרם הכניסה לניתוח חשוב מאוד להתקלח בצורה יסודית ביותר וכן ללבוש חזייה נקייה שרק יצאה מהכביסה. ניקיון יסודי של אזור החזה הכרחי טרם הכניסה לניתוח, וזאת בשל מניעה של זיהומים באזור. 

רכישה חזייה ייעודית לאחר ניתוח-  פרט חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון לפני ביצוע הליך קוסמטי רפואי מסוג ניתוחי חזה, הוא הצטיידות בחזייה לאחר ניתוח איכותית. בדקי טרם רכישת החזייה כי החזייה הינה חזייה נושמת (אשר לא תצבור זיעה בחזה העלולה לגרום לזיהום), בדקו כי החזייה הינה חזייה היפואלרגנית אשר מונעת היווצרות חיידקים, אינה כוללת ברזלים, וכמובן מקבעת ומונעת את תזוזת השד. 

רכישת חזייה ייעודית לאחר ניתוח 

Isavela הינה חברה איכותית ביותר אשר מספקת חזיות ייעודיות לאחר ניתוח.  כל החזיות מאושרות על ידי ה-FDA  האמריקאי, ועונות על כל הפרמטרים שהוצגו לעיל. חשוב להדגיש ולציין כי החזייה עשויה בטכנולוגיית 4D המאפשרת נוחות מירבית והמתחחות החזייה לארבעה צדדים. לפרטים נוספים היכנסו לאתר 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here