זקוקים לשירותי אחיות פרטיות?

0
237
קרדיט: Freepik

שירותי אחיות פרטיות ניתנים עבור חולים ואנשים סיעודיים בנסיבות שונות, ופועלות בבתים פרטיים, בבתי חולים ובמוסדות אשפוז וסיעוד אחרים. השירות יכול להינתן גם 24 שעות ביממה אך גם במשמרות בוקר או לילה, בהתאם לצרכי כל לקוח ולקוח ולאורך כל זמן שהוא זקוק לו. השירותים לרוב מוזמנים על ידי החולים עצמם או על ידי בני משפחה וחברים קרובים אשר מבינים כי החולה זקוק לסיוע באופן שגרתי ואיננו יכול לדאוג לעצמו לבד. חברת "אור בלב" בע"מ עוסקת בתחום הסיעוד והטיפול ומעסיקה אחים ואחיות מוסמכים בלבד, שחרטו על דגלם להעניק את השירות והטיפול הטוב ביותר.

 שירותי אחיות פרטיות – אחריות כבדה

שירותי אחיות פרטיות ניתנים לאחר ניתוחים ופרוצדורות מורכבות אחרות, כאשר האדם סיעודי, בעת שהוא מצוי בסכנת חיים או מונשם ומורדם וזקוק להשגחה צמודה ועוד. בבתי חולים, כפופות האחיות להוראות הצוות הרפואי, ואינן מבצעות משימות המוגדרות כרפואיות- הן יכולות לסייע למטופל באכילה ושתייה, בהחלפת טיטולים, בליווי לשירותים או לישיבה על כיסא נוח ועוד; אך רק בבתים בפרטיים האחריות המוטלת עליהן רבה יותר והן מבצעות משימות נוספות כמו מדידת לחץ דם, הזרקת זריקות ומתן כדורים, בדיקת רמת סוכר בדם, הפעלת מחוללי חמצן לנזקקים וכיוצא בזה. השירות כמובן מסייע לחולים אבל גם תורם רבות לשקט הנפשי של בני משפחתו שאינם יכולים לבלות ליד מיטתו לאורך כל שעות היממה. האחיות המטפלות הינן בעלות ידע וניסיון עשיר המגיע מטיפולים שוטפים בחולים מגוונים. מפקח מטעם החברה ידאג לשיבוצן במשמרות כך שלא ייווצר מצב שבו אין השגחה כלל על חולה זה או אחר, והוא או האחות במשמרת יהיו בקשר עם נציג מהמשפחה של החולה וידווחו לו על כל אירוע חריג או באופן כללי ישקפו את מצבו.

שירות מקצועי

חברת "אור בלב" בע"מ נמנית בין חברות הסיעוד ההמובילות בישראל, יש לה פריסה ארצית מרשימה והיא פועלת בשיתוף פעולה עם כל בתי וקופות החולים ברחבי הארץ. שירותי החברה כוללים ייעוץ, אספקת אחיות מקצועיות ישראליות ומוסמכות, ליווי ותמיכה ככל הנדרש. השירות ניתן במחירים נוחים לכל כיס ואין ספק כי ישפר את איכות החיים של החולה וקרוביו.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here