השתלת שיער DHI בטורקיה – דרך מושלמת להעלמת צלקות

0
50
השתלות שיער
קרדיט FREEPIK
צלקות בראש יכולות ליצור מראה לא אסתטי שפוגע בדימוי ובביטחון העצמי. כדי להתמודד עם העניין ניתן להשתיל שיער בשיטה חדשנים שמכסה את הצלקת ומאפשרת לשיער חדש לצמוח במקום שהייתם רוצים להסתיר

 

כל אדם הוא סיפור. כל אדם עובר עליות ומורדות לאורך חייו והוא בוחר את מי לשתף ובמה. יחד עם זאת, ישנם מקרים שהסיפור מסופר גם אם אתם לא מעוניינים בכך. אחת הדוגמאות היא כאשר אדם סובל מנכות כלשהי שהתפתחה בעקבות מחלה או בעקבות אירוע אחר שעבר בחייו. גם אם אותו אדם כלל לא מעניין לספר על התאונה או המחלה, אחת השאלות הראשונות שהוא צפוי להישאל על ידי מי שהכירו אותו "בגלגל הקודם" היא – מה קרה?

הדברים אמורים גם לגבי צלקות. די אם נזכור את הצלקת שיש לראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, על השפה כדי להבין שצלקת היא עניין שמלווה את האדם לאורך כל חייו. חלק מהצלקות ניתן, כמובן, להסתיר עם בגדים ארוכים, איפור או אפילו כתובת קעקוע שמצויירת על הצלקת וגורמת לה להפוך לבלתי נראית. יחד עם זה, כאשר הצלקת היא בראש, למשל, הקעקוע יכול לטשטש אותה, אבל לא להסתיר ולרוב שיער לא גדל על הצלקת. המשמעות היא שאדם שעבר ניתוח או תאונה וכתוצאה מהטיפולים נותרה לו צלקת בראש, צפוי להתקשות להסתיר אותה באופן יעיל.

טיפול יעיל וחדשני

טיפול חדשני שמבוצע בטורקיה יכול לשנות את פני הדברים. מדובר על השתלת שיער DHI בטורקיה. במסגרת הטיפול מוצאים זקיקי שיער מאיזורים בהם יש צמיחה. אותם זקיקים מוחדרים לאיזורים בהם אין צמיחה של השיער, למשל באיזור הצלקת. כעבור פרק זמן קצר, לאחר שהזקיקים נקלטים באופן מלא, מתחילה צמיחה מחודשת של שיער, מה שמאפשר להסתיר את הצלקת ולחזור ליהנות משיער מלא ושופע ללא קרחות.

העובדה שזקיקי השיער נלקחים ומושתלים אצל אותו אדם מונעת הרבה מאוד סיבוכים. מסיבה זו, למשל, השתלת שיער DHI בטורקיה מסתיימת ברוב המכריע של המקרים בהצלחה. הגוף לא מזהה את הזקיקים המושתלים בו כעצם זר, ועל כן לא דוחה אותם. זו גם הסיבה לכך שקליטת הזקיקים החדשים היא מהירה באופן יחסי וכך גם תחילת הצמיחה מהחודשת של השיער.

השתלת שיער DHI בטורקיה היא תהליך שיכול להימשך יותר מטיפול אחד. זאת מפני שבכל טיפול יכולים להיות מושתלים לא יותר מ-2,000 זקיקים. במצבים של צלקות קשות, יתכן שידרש טיפול או שני טיפולים נוספים על מנת להשלים את השינוי האסתטי.

גברים ונשים רבים בוחרים לעשות השתלת שיער DHI בטורקיה, בעיקר בשל המקצועיות של הרופאים והצוות המטפל וגם בגלל העלויות הנמוכות באופן משמעותי ביחס לישראל. אם אתם חושבים על השתלת שיער, בדקו מה יש לטורקיה להציע. תתכוננו להיות מופתעים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here