גמילה מאלכוהול

0
238
קרדיט: Freepik.co.il

גמילה מאלכוהול הינה אחת התופעות השכיחות ביותר בקרב ההתמכרויות בעולם, הבעיה העיקרית עם ההתמכרות היא שהמכורים במרבית מהמקרים, אינם מודעים לכך שהם מכורים לאלכוהול מה שמקשה עליהם להיגמל ממשקאות חריפים. התמכרות מאלכוהול לרוב נובעת ממחסור בכלים להתמודד עם המציאות ועם המחשבות התחושות שלנו, ולכן נוצרת צריכה מופרזת על בסיס יומיומי על מנת לטשטש את השכל הישר. בכל שלב בחייכם האחריות היא בידכם, ברגע שאתם מזהים שאתם מתמכרים לאלכוהול ושותים ללא הכרה ומבחינים בכך אל תתביישו וצרו קשר עם אנשים שיוכלו לסייע בידכם לצאת מעולם השתיה ולעבור גמילה מאלכוהול בדרך הטובה והנכונה ביותר. אנו במרכז ההוליסטי אחרת נהיה לצדכם בכל התהליך, ותהיו מופתעים לגלות שמגיעים אלינו אנשים מכל הסוגים גם אנשים נורמטיביים שנפלו לטיפה המרה ומעוניינים להשתקם.

 

גמילה קלה ונכונה

אחד הדברים היותר מסוכנים והיותר קשים לעשות מכיוון שהם מוגדרים בחוק כסמים קלים, זה הגמילה מהם. גמילה מסמים קלים, נחשבת בעיני רבים לקלה, אך לא כך הדבר. למרות שסמים קלים נשמעים קלים, לא אומר בהכרח שאינם משפיעים על המוח ואינם יכולים ליצור התמכרויות קשות, ואף פסיכוזה, דיכאון והזיות. הסמים הקלים מונים בין היתר סמים כמו קנאביס וחשיש, השפעתם של הסמים על המוח קלה, אך עדיין יכולה לשבש ויש הטוענים שהם הסם שהכי משבש צעירים. יש הרבה דרכים לגמילה. אנו ב"אחרת" מביאים את הניסיון רב השנים שלנו לטיפול במקרים מסוג זה.

 

היעזרו במרכז גמילה

כשמו כן הוא, מרכז גמילה הוא מקום שאוסף מקבץ של אנשים למקום אחד לשם גמילה מדברים שונים, בין אם זה סמים, אלכוהול, מין, פלאפון וכו'. מרכז הגמילה הינו מקום סימפטי, והצוות בו עבר הכשרות רבות בנושא ולימודים בנושאי התמכרויות. המרכז הינו מקום המקבל אליו מטופלים בלי הבדלים של דת, גזע, מין מצב סוציואקונומי וכו'. מרכז הגמילה בונה עבורכם תכנית אישית שמתאימה לצרכיו של המטופל ותוכנית שתעזור לו לצאת לדרך חדשה בצורה הטובה ביותר בשבילו. אצלנו במרכז "אחרת", אנחנו מטפלים בכלל סוגי ההתמכרות על כל צורותיהם, הפילוסופיה שלנו בהתחלה היא הימנעות ואחר כך אנו בונים יחד אתכם את הבסיס להחלמה מתמשכת, ועוזרים לכם יד ביד לשקם את כל התחומים שלכם בחייכם על מנת לשפר באופן מקסימלי את אורח חייכם. פנו אלינו.

טלפון: 055-9724107

טלפון נוסף: 053-8525309

כתובת: העצמאות 34, אור עקיבא

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here