אז למה לא לעצור את ההתמכרות המסוכנת?

0
28
קרדיט : picx

כבר שנים שיש לכם קושי להתמודד עם השימוש הקבוע בסמים, ואתם מודעים לבעיה שלכם אבל פשוט לא רוצים להתמודד עם הקשיים של תהליך גמילה אמיתי ומשמעותי. ואולם, עכשיו הגעתם לאיזושהי נקודה שבה אי אפשר להתעלם יותר מהבעיה וצריך לקחת החלטות קשות וכואבות עם השפעה על החיים בהווה אבל גם על העתיד. כאן נכנסים לתמונה אנשי הצוות המקצועיים של מרכז הגמילה שבטיא שיכולים ללוות אתכם ברגעים הקשים ולהציע פתרונות יצירתיים אבל גם מאוד מקצועיים לבעיות שלכם.

הסבל הוא לא רק שלכם – הוא של כל מי שנמצא סביבכם

כאשר אתם מתמודדים עם בעיית גמילה אתם צריכים לזכור שהסביבה שלכם מתמודדת גם היא אם הבעיה שלכם. ההורים שלכם דואגים וחוששים. בת הזוג או בן הזוג והילדים רואים אתכם מתפרקים מיום ליום. והחברים פשוט לא יודעים איך לתת עזרה בדרכים טובות יותר. ההרס מוביל אתכם לבקש עזרה ולהיכנס אל מרכז גמילה מאופיאטים, ואתם עושים את זה כאשר מי שנמצא במרכז תשומת הלב מבחינתכם הם האנשים הקרובים אליכם שאתם רוצים לתת להם קצת נחת.

התמכרות היא לא סיבה לוותר על החיים הבריאים

מעבר לכך, ההתמכרות שלכם או יותר נכון תהליך גמילה מהתמכרויות אתם עוברים, הוא גם המפתח לאיכות החיים הבריאה שמגיעה לכם. הרי אתם יודעים עד כמה קשה מבחינה פיזיולוגית הוא השימוש בסמים, וברור לכם שאתם לא רוצים להמשיך לחיות ככה לאורך שנים. לכם, עם כל הקושי שבדבר ועם כל החששות שיש לכם מתהליך הגמילה הפיזית, כדאי לקחת את ההחלטה הנכונה לבריאות שלכם ויפה שעה אחת קודם.

למרות הקושי – חשוב לפנות למרכז גמילה איכותי

בשלב הזה, הידע והניסיון של מרכז גמילה מסמים הוא הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים לבחון. ולכן אתם צריכים לקחת את הזמן ולחפש מרכז גמילה שבו יהיה לכם קל מאוד להביע את כל החששות שלכם ולקבל תמיכה שתעזור לכם לחזור לחיק המשפחה כאשר אתם שולטים בסיטואציה באופן מלא.

אנחנו, אנשי הצוות המיומנים של מרכז הגמילה שבטיא מלווים מטופלים בשלבים שונים של תהליכי הגמילה ועוזרים לכל אחד למצוא את חוויית ההתמודדות עם כל שלבי התהליך המאתגרים. אנו עושים את כל המאמצים בשביל לבנות בשבילכם את תוכנית הטיפול הרלוונטית ביותר והטובה ביותר לכם. לפרטים נוספים ויצירת קשר ניתן לפנות למספר הטלפון 0587124712.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here