אורטופדיה

0
19
credit: freepik.com

אם עברתם תאונה, אתם זקוקים לתהליך משקם שיעזור לכם לחזור ללכת או שאתם זקוקים לפתרון תומך לרגליים. תחום האורטופדיה הוא התחום הרפואי המאגד את כל הטיפולים והאמצעים, במטרה להחזיר לכם את יכולת ההליכה, לספק לכם את התמיכה הדרושה לרגליים וכפות הרגליים שלכם, לצד מגוון רחב של אמצעים אורטופדים משלימים, כגון מערכות ממוחשבות תלת מימד, מדרסים, סדים ועוד.

מדרסי ספורט

מדרסים אינם מיועדים רק למצבים רפואיים; יש מספר יתרונות של נעילתם בנעליים שלכם: נוחות – לאנשים שרוצים תוספת של נוחות ותמיכה לרגליים.
בנוסף מדרסים יכולים להוסיף שכבה רכה במיוחד, ביניכם לבין הקרקע במהלך משימות היום יום. הם גם עוזרים לבלום זעזועים ומספקים ריפוד למפרקים. לרוב זו הסיבה העיקרית שאנשים רוכשים מדרסים ספורטיביים, שכן מדרסי ספורט יכולים לעזור לשמור על הרגליים פעילות ולספק ריפוד נוסף, במיוחד בנעליים שמרגישות לא נוחות.

תהליך שיקום לאחר אירוע מוחי

בשל המורכבות הרבה של תהליך שיקום לאחר אירוע מוחי, מומלץ לפנות כבר לאחר האירוע לקליניקה אורטופדית, אשר מתמחה בהענקת הטיפולים הנכונים והיעלים, לאנשים שעברו אירוע מוחי. מדובר בתהליך שיקום הכולל שלל עזרים וטיפולים שמטרתם להחזיר את יכולת התחושה והשליטה בגפיים לאחר אירוע מוחי. במהלך אירוע מוחי, יכולים להיפגע הקשרים העצביים בין המוח לרגליים ולידיים, אשר מאפשרים לנו את השליטה בהם. לכן תהליך שיקום לאחר אירוע מוחי, חייב לכלול טיפולים לשיקום נוירולוגי אשר יספק את המענה המדויק בסדרת מפגשים, בליווי צוות רפואי מוסמך וציוד רפואי חדשני. שיעזרו לכם לרכוש מחדש את יכולת התחושה והשליטה בכפות הרגליים.

מגוון סדים לילדים

זה מאוד עצוב כאשר הילד או הילדה שוברים את הרגל, או מסיבות נוירולוגיות זקוקים לתמיכה נכונה ברגליים. וכך עליכם לעשות כל שביכולתכם לספק להם את חווית התמיכה, האיכותית והמהנה ביותר האפשרית במצב זה, באמצעות מגוון רחב של סדים לילדים, או מערכות , ממוחשבות, אשר מספקים את התמיכה ו/או הקיבוע הדרושים.

סטרייד אורטופדיה – מרכז אוטרופדי בכיר

חברת סטרייד אורטופדיה מזמינים את הקהל הישראלי הנפלא, ליהנות משלל שירותים וציוד תומך מתחום האורטופדיה, והשיקום לאנשים שעברו אירוע מוחי, שיתוק מוחין, טרשת נפוצה או מחלות עצב או שריר אחרות. חברת סטרייד אורטופדיה כאן על מנת לספק לכם, מגוון רחב של כלים אורטופדים כגון: מערכות ממוחשבות מתקדמות, סדים לילדים, טיפולים לשיקום נוירולוגי של ההליכה, מדרסים לספורטאים, מדרסים מותאמים אישית ועוד. רק אצלנו תקבלו שירותי שיקום ברמה הטובה ביותר, לצד מימון של משרד הבריאות, קופות החולים או המחיר המשתלם ביותר בתחום האורטופדיה בישראל. אנו מזמינים אתכם להגיע אל אחד מהשני הסניפים שלנו להרים טלפון למספר כוכבית 8363. ואנו מבטיחים שהנציגים שלנו יספקו לכם את כל המידע הדרוש, בדרך לשיקום אורטופדי ברמה הגבוה ביותר בישראל.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here